Dating site Kristen pertama dan terbesar di Indonesia

Daftar sekarang secara gratis

JK Javanese

ForumCampur-campur

16076 – 16100 dari 49542    Ke halaman:  Sebelumnya  1 ... 643  644  645 ... 1982  Selanjutnya Kirim tanggapan

• 3 April 2020

CHRISTIAN983 tulis:

Woo yo sesuk tak usulken kemenhut ben ditanduri wit-witan kiri kanan kulihat saja banyak pohon wit-witan

😁

• GLORIUSNOV760

3 April 2020

DINNA612 tulis:

Foto profile bro Glo ki koyok pembawa acarane dunia lain

horrorrr

• ANGGORO118

3 April 2020

CHRISTIAN983 tulis:

Haiyah..mie opo mie bro..paling2 miekirin dirinya kog ora wa..wa. jd dirimu rodo galau..haha

Aku ga melu² nek iki mas

😂

• 3 April 2020

GLORIUSNOV760 tulis:

horrorrr

Hiiiiii

• ANGGORO118

3 April 2020

DINNA612 tulis:

Sg sijine

Oh opo sampeyan tau ndelok uji nyali mbak?

• 3 April 2020

Pernah biyen saiki wes ga wani ndelok hantu2

• 3 April 2020

Mergo tau d ganggu pas ijenan nang omah😭

• ANGGORO118

3 April 2020

DINNA612 tulis:

Hiiiiii

Tiap jam bro glo ki ganti² foto, stok e ono okeh mbak.. coba ning javanase sing sering gonta ganti foto nek ra bro glo mesti mbak nike 😁👍

• ANGGORO118

3 April 2020

DINNA612 tulis:

Pernah biyen saiki wes ga wani ndelok hantu2

Acara settingan mbak kui , yo ono sing tenan tapi ora kabeh

• ANGGORO118

3 April 2020

DINNA612 tulis:

Mergo tau d ganggu pas ijenan nang omah😭

Walah yo podo aku mbak 😂

• 3 April 2020

ANGGORO118 tulis:

Tiap jam bro glo ki ganti² foto, stok e ono okeh mbak.. coba ning javanase sing sering gonta ganti foto nek ra bro glo mesti mbak nike 😁👍

😁 iya wes gpp penting bahagia kabeh

• 3 April 2020

ANGGORO118 tulis:

Walah yo podo aku mbak 😂

Ndeh aq wedi tenan ogh

• CHRISTIAN983

3 April 2020

Jd ngene dik(aku karo nyekeli janggut ki,kaya wong tuwek ngono kae)..diakui atw tdk senyatanya kita manusia hidup berdampingan dg mereka sanadyan beda alam..alam fetty vera eh salah,, alam nyata n alam kasat mata.

Lha yen ature simbah biyen,kita ini,manusia,kui duwe sedulur sg ngamping2i awake dewe,sg diarani kakang kawah adhi ari-ari,istilahe ngono kembarane dhewe yg kasat mata,yg menjaga diri kita.maka kadang terjadi,suatu ketika kita meh 'apes' kui kaya ana sg ngelingke shg tdk jd ketiban apes/cilaka..

ANGGORO118 tulis:

Iyo sih mas, nek bengi² rasane bedo og nek ning alas roban ki.. ketok angker pokok e..

• 3 April 2020

Aq pamit ta merem wezs 0,5 w ki

• CHRISTIAN983

3 April 2020

Ojo wedi mbak,ono aku sg apikan.tak kancani wis.ngko memedi-ne ganti ta weden2ane

DINNA612 tulis:

Ndeh aq wedi tenan ogh

3 April 2020 diubah oleh CHRISTIAN983

• ANGGORO118

3 April 2020

DINNA612 tulis:

😁 iya wes gpp penting bahagia kabeh

He'em bahagia itu sederhana koyo lagu iki 😁

• ANGGORO118

3 April 2020

DINNA612 tulis:

Ndeh aq wedi tenan ogh

Aku wedi mergo nek sing omahku solo mbak nonton horror mesti bar kui diweruhi tenan 😂

• ANGGORO118

3 April 2020

CHRISTIAN983 tulis:

Jd ngene dik(aku karo nyekeli janggut ki,kaya wong tuwek ngono kae)..diakui atw tdk senyatanya kita manusia hidup berdampingan dg mereka sanadyan beda alam..alam fetty vera eh salah,, alam nyata n alam kasat mata.

Lha yen ature simbah biyen,kita ini,manusia,kui duwe sedulur sg ngamping2i awake dewe,sg diarani kakang kawah adhi ari-ari,istilahe ngono kembarane dhewe yg kasat mata,yg menjaga diri kita.maka kadang terjadi,suatu ketika kita meh 'apes' kui kaya ana sg ngelingke shg tdk jd ketiban apes/cilaka..

Iyo bener kandhamu mas..

Karo sing penting cedak lan percoyo marang Gusti Allah ora bakal apes/cilaka..

• ANGGORO118

3 April 2020

DINNA612 tulis:

Aq pamit ta merem wezs 0,5 w ki

Monggo²

• ANGGORO118

3 April 2020

CHRISTIAN983 tulis:

Ojo wedi mbak,ono aku sg apikan.tak kancani wis.ngko memedi-ne ganti ta weden2ane

Konco² wis do bobo , seperti malam sebelum²nya sing jik menjedhulkan diri awak e dw terus.. hehe

• CHRISTIAN983

3 April 2020

Aku mau ws sempet makler sih,makane rene telat.

Yo mmg normale yahmene mmg waktu angler sih.berarti kita sg rak normal po yo..

ANGGORO118 tulis:

Konco² wis do bobo , seperti malam sebelum²nya sing jik menjedhulkan diri awak e dw terus.. hehe

• ANGGORO118

3 April 2020

CHRISTIAN983 tulis:

Aku mau ws sempet makler sih,makane rene telat.

Yo mmg normale yahmene mmg waktu angler sih.berarti kita sg rak normal po yo..

Yo normal lah mas, lha kae konco² sing jik ol yo akeh mosok mereka² ga normal? hehe

• CHRISTIAN983

3 April 2020

Betul.kl rasa percaya n doa kita pd Tuhan tipis,ya kakang n adhi kita itu juga tdk memihak pd kita. dan bagiku mmg kakang kawah n adhi aria-ari kui lah malaikat utusane Gusti kang diutus ngamping2i kita manungsa..kui menurutku sih

ANGGORO118 tulis:

Karo sing penting cedak lan percoyo marang Gusti Allah ora bakal apes/cilaka..

• ANGGORO118

3 April 2020

CHRISTIAN983 tulis:

Betul.kl rasa percaya n doa kita pd Tuhan tipis,ya kakang n adhi kita itu juga tdk memihak pd kita. dan bagiku mmg kakang kawah n adhi aria-ari kui lah malaikat utusane Gusti kang diutus ngamping2i kita manungsa..kui menurutku sih

Oh yo yo mas 👍

• 3 April 2020

DINNA612 tulis:

Sik sik,,,widodari kan ming dongeng to...

iku paling2 sejenis peri widodari khan ws g ada🤔🤔

16076 – 16100 dari 49542    Ke halaman:  Sebelumnya  1 ... 643  644  645 ... 1982  Selanjutnya Kirim tanggapan